Veido masažo kursai

Veido masažo kursaiMokymų trukmė: 20 ak. val.
Mokymų laikas
: 18.00 – 21.00 val.
Mokymų pradžia:
Gegužės 23  d.
Liko kelios vietos !
Paskaitos vyks -II ir IV

5 praktinės paskaitos!

Kita grupė – rugsėjo 10 d.
Registracija būtina.

Veido, kaklo, dekoltė masažo kursai

Veido masažo kursai – vokiška sistema, sudarytas kosmetinis veido masažas skirtas ne tik pirmam susipažinimui su veido masažavimo ypatumais, bet ir jau įgūdžių turintiems masažuotojams, siekiantiems praplėsti veido masažavimo sistemų ratą.

Iš atpalaiduojančių, limfą drenuojančių, stangrinančių bei kitų veido masažo technikų sudaryta masažo schema puikiai tinka kaip profilaktinė priemonė priešlaikiniam senėjimui, esant raukšlėms, pabrinkimams, sumažėjus odos elastingumui ir stangrumui.

Masažo metu dėmesio skiriama pečių juostos ir dekoltė, kaklo odos, veido masažavimui. Šio veido masažo poveikis keleriopas:

–       Veido, kaklo ir dekoltė oda tampa minkštesnė, elastingesnė, išsilygina raukšlelės. Po masažo oda tarsi ima švytėti.
–       Masažo metu atpalaiduojami ne tik masažuojami raumenys, tačiau kartu per centrinę nervų sistemą atsipalaiduoja visas kūnas ir pagerėja savijauta.

Šį kosmetinį veido masažą galite atlikti arba vieną, arba kartu su papildomomis veido priežiūros procedūromis: drėkinančiomis ar maitinančiomis veido kaukėmis ir pan.

Kursų metų išmoksite 28 veido masažavimo technikas. Įgysite žinių, kaip ritualizuoti veido masažo paslaugą.

Kursai vyksta: Mokymo centre “Žinių visata”,  A. Juozapavičiaus g. 10 A, Vilniuje
Registruokitės į kursus jau dabar paskambinę tel. 8 611 88120 arba užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!