Taškinio masažo kursai

Taškinio masažo kursaiMokymų trukmė – 24 ak. val.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę po 4 ak.val. nuo 18 iki 21 val. Po kursų baigimo išduodamas pažymėjimas.

Paskubėk registruotis ! PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI !
Vietų skaičius ribotas!

Taškinio masažo kursai

Taškinis masažas. Holistinių sistemų refleksoterapijos būdai gerai savijautai.

Šis kursas tai pažintis su pagrindinėmis rytų holistinėmis gydymo sistemomis bei jų siūlomomis geros savijautos priemonėmis.

Tradicinės rytų filosofijos ir medicinos kryptys: Kinų, Tibeto, Indijos, Korėjos ir kitų teigia, jog pagrindinis medicinos tikslas – užtikrinti, jog žmogus nesusirgtų. Svarbiausi sveiko kūno komponentai: subalansuota mityba ir gyvenimo būdas bei subalansuota psichinė energija (emocijos). Bene dažniausias šių laikų žmogaus sutrikimas – būtent dėl didelio streso, įtampos, skubėjimo patiriamas emocinis disbalansas, kuris ilgainiui silpnina mūsų imuninę sistemą ir mes susergame. Apie tai, kaip galime padėti sau ir artimiesiems kalbėsime šiame kurse.

Kurso metu daugiausia dėmesio skirsime gerai savijautai ir stipriai imuninei sistemai. Susipažinsime su Tradicinės kinų filosofijos ir medicinos, Tradicinės Tibeto medicinos, Su džok terapijos bei Ajurvedos siūlomais refleksoterapijos (taškų masažo bei prideginimo) būdais gerai savijautai ir stipriai imuninei sistemai.

I diena

Pažintis su refleksoterapija ir taškiniu masažu. Vakarų medicina vs Tradicinės rytų medicinos.
Tradicinė kinų filosofija ir medicina (TKM).

  1. Meridianų sistema. Pagrindinės QI rūšys. Rezonatoriai (taškų). Meridianinė mankšta. Savimasažo priemonės imunitetui „pažadinti“. Pagrindiniai rezonatorių (taškų) poveikio būdai – akupunktūra, masažas, prideginimas moksa, QI GONG. Praktika: TING taškai. SHEN taškų kompleksas gerai nuotaikai atkurti.

II diena

Vakarų medicinos bei Tradicinė kinų filosofijos ir medicinos sąlyčio taškai. Kūno geomterijos ir tamprumo teorija, anatominė fascijų traukinių teorija bei TKM.

Anot Tradicinės kinų filosogijos ir medicinos, kiekvienas žmogus turi dangišką gyvenimo projektą bei visas duotybes jam įgyvendinti. Tačiau kuo gyvename iš tiesų? Streso, neigiamų emocijų ir gyvenimo smūgių atspindžiai mūsų stubure. Pasekmė – liemens – juosmens skausmai. Praktinis darbas: DU MAE ir Šlapimo pūslės kanalų masažas streso padariniams ir skausmas šalinti.

III diena

Tradicinė Tibeto medicina.

Taškų prideginimas moksa, prieskonių maišeliais. Tibeto – Mongolijos procedūra – Hor Me. Hor Me seansas – sumažinti Lung (vėjo) energijos perteklių bei atstatyti energetinę pusiausvyrą. Hor Me tai išorinė terapija psichinių ir emocinių sutrikimų gydymui, siekiant sumažinti įtampą bei stresą, nusiraminti.

IV diena

Su džok terapija ir jos privalumai, standartinė sistema, vabzdžio sistema, kada tinka su Džok, kontraindikacijos.

Taškų radimas ir jų poveikio būdai, masažas lazdele, gydymas grūdais, gydymas elastiniu žiedu, metaliniai aplikatoriai, gydymas pagal energetinius taškus.

V diena

Tradicinė Indų medicina – Ajurveda. Marmos taškai.

Delnuose ir pėduose yra periferinės kūno centre esančių septynių didžiųjų Marmų atstovų būveinės. Tai tarsi septynių ministrų vyriausybės kabineto atstovybės, įgyvendinančios jos projektus bei kartu joms pranešančios apie tai, kas vyksta aplinkiniame pasaulyje. Ši komunikacija vyksta subtiliame lygyje per rankose ir kojose esančius takus. Todėl plaštakų bei pėdų masažas teigiamai veikia žmogaus praną (gyvybės nergiją) bei pagrindinėms organizmo sistemoms. Praktika: marmos taškų masažas delne.

VI diena

Indiškas kojų masažas

Remiantis Indijos šventraščiais teigiama, jog taip kaip gyvatės nesiartina prie erelių, taip ir ligos aplenkia žmogų, kuris kas vakarą prieš miegą masažuojasi kojas nuo kelio iki pirštų. Praktika: Indiškas pėdų masažas. Darbas pagal protokolą.

VII diena

Kartojimas. Pasirinkto masažo ar procedūros atsiskaitymas.

Kursai vyksta: Mokymo centre “Žinių visata”,  A. Juozapavičiaus g. 10 A, Vilniuje
Registruokitės į kursus jau dabar paskambinę tel. 8 611 88120 arba užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!