Segmentinio masažo kursai

Segmentinio masažo kursaiMokymų trukmė:
20 ak. val.

Mokymų laikas:
18.00 – 20.30 val.
II ir IV
Mokymų pradžia:
Kovo 5 d.
Mokymų kaina -250 eur
susimokėjus iki vasario 10 d.
kaina – 200 eur

Segmentinio masažo kursai

Skirta:
baigusiems klasikinio masažo mokymus.

Segmentinis masažas – tai masažo rūšis, orientuota į žmogaus vidinių organų sistemą ir giluminį poveikį, pagrįsta funkcinių sistemų bei organų sąsaja. Naudojamas tiek gydymo, tiek profilaktikos tikslais, siekiant paveikti refleksiškai pakitusias kūno sritis.

Segmentinio masažo poveikis: atpalaiduoja įsitempusius pečių ir nugaros raumenis, mažina galvos, pečių ir nugaros skausmą, panaikina nuovargį. Segmentinio masažo metu per funkcinius taškus stimuliuojami vidaus organai, pasiekiamas poveikis gilesniems audiniams, nervų sistemai.

Šių kursų metu yra mokomasi teorinių ir praktinių segmentinio gydomojo masažo subtilybių, analizuojami funkciniai taškai. Gerinami klasikinio masažo įgūdžiai, praplečiant žinias ir patirtį, kaip skirti ypatingą dėmesį kiekvienam segmentui, kokius judesius pritaikyti.

Programa:

  • Viso stuburo segmentinis masažas.
  • Masažo poveikis raumenims, raiščiams ir sausgyslėms.
  • Specialūs masažavimo būdai: įgrežimas, pjovimas, volavimas, slinkimas, išspaudymas, masažas tarp stuburo keterinių ataugų.
  • Masažo su taure / medumi atlikimo technika.
  • Anticeliulitinis masažas: pilvo juosmens, kojų.

Mokymų rezultatas:  Užtvirtinsite bei pagilinsite klasikinio masažo žinias, įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir realios patirties, atliekant segmentinį masažą. Sužinosite apie žmogaus funkcines vietas bei gebėsite individualiai parinkti tinkamus masažo judesius. Įgavę šių žinių bei išmokę jas pritaikyti praktikoje, gebėsite atlikti atpalaiduojantį giluminį masažą, refleksiškai veikdami skaudamas kūno vietas. Baigę šiuos mokymus, sustiprinsite pradedančiojo masažuotojo kompetencijas, kurios leis padėt pagrindą profesionalaus masažo subtilybių mokymuisi.
Baigus mokymus išduodamas kursų baigimo sertifikatas. Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos. Mokymo valandos neskirtos licenzijavimui.

Kursai vyksta: Mokymo centre “Žinių visata”,  A. Juozapavičiaus g. 10 A, Vilniuje
Registruokitės į kursus jau dabar paskambinę tel. 8 611 88120 arba užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!