Klasikinio masažo kursai

Klasikinio masažo kursaiMokymų trukmė:
36 ak. val. (5 savaitės)
nuo 18:00 val., I ir III

Pradžia:
gruodžio 6 d.
Liko kelios vietos

Kaina 360 eur
užsiregistravus ir susimokėjus šiandien – 150 eur

Kursus veda kvalifikuota gydytoja – masažistė Liudmila Švedienė

Skirta: pradedantiesiems, neturintiems medicininio išsilavinimo.

Masažas yra seniai pripažinta priemonė sveikatos gerinimui ir grožiui puoselėti. Tinkamai atliktas masažas atstato darbingumą, fizines ir emocines jėgas, suteikia malonių pojūčių bei lengvumo jausmą.

Klasikinio masažo kursų metu yra mokomasi klasikinio, atpalaiduojančio (relaksacinio) masažo, kuris yra vienas populiariausių ir labiausiai paplitusių mūsų šalyje. Klasikinis masažas apima bendras viso kūno ir atskirų kūno dalių – rankų, kojų, galvos, kaklo, nugaros sritis. Ši masažo rūšis yra plačiai naudojama medicinoje, sporte bei grožio srityse, siekiant atpalaiduoti įsitempusius raumenis, paskatinti kraujo cirkuliaciją bei suteikti kūnui energijos.

Kursų metu pagrindinis dėmesys yra skiriamas praktiniam masažo mokymuisi, rankų judesių lavininimui bei įgūdžių gerinimui, prieš tai susipažinus su teorine dalimi: kūno anatomija, masažo rūšimis, poveikiu žmogaus organizmui, klasikinio masažo būdais ir klasifikacija.

Masažo rūšys: bendrasis, dalinis, gydomasis, sportinis, higieninis, kosmetinis.

Masažo poveikis žmogaus organizmui: poveikis odai, , nervų sistemai, raumenims, raiščiams, sausgyslėms, įtaka kraujo ir limfos sistemoms, medžiagų apykaitai ir vidaus organams.

Klasikinio masažo būdai, jų klasifikacija: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija. (Kiekvienas šių būdų dar turi pagrindinius ir pagalbinius, nenutrūkstančius ir nutrūkstančius būdus) Masažuojama iš periferijos į centrą, pagal limfos tekėjimo kryptį.

Praktiniai užsiėmimai: atliekant masažo būdus glostymą ir trynimą, maigymą ir vibraciją, atskirų kūno dalių: nugaros, kaklo ir galvos, krūtinės ir nugaros, juosmens ir nugaros, kojų ir pėdų, pilvo ir krūtinės.

Bendrasis masažas. Savimasažas.

Masažas ir fiziniai pratimai: pasyvus – kuriuos daro ne pats pacientas, bet masažuotojas ir aktyvus – pacientas atlieka pratimus pats, be pašalinės pagalbos.

Mokymų rezultatas: Įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir realios patirties: išmoksite pritaikyti rankų judesius bei atlikti klasikinį atpalaiduojantį masažą savo artimiesiems ir draugams. Įgausite pradedančiojo masažisto kompetencijas, kurios padės pagrindus tolimesniam profesionalaus masažo mokymuisi.

Kursai vyksta: Mokymo centre “Žinių visata”,  A. Juozapavičiaus g. 10 A, Vilniuje
Registruokitės į kursus jau dabar paskambinę tel. 8 611 88120 arba užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!