Klasikinio masažo kursai

Kursų trukmė ir kaina: 40 ak. val. – 190 Eur  150 eur

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę nuo 18 iki 21 val.
Po kursų baigimo išduodamas PAŽYMĖJIMAS lietuvių ir anglų kalbomis.

Grupės pradžia:

Vasario 4 d., II ir IV nuo 18 val. – turime 4 laisvas vietas.
Kaina su nuolaida – 150 eur.
Kaina porai – 240 eur.
Už mokymus galima mokėti per 2 kartus.

Masažus veda aukštos kvalifikacijos gydytoja – masažistė Liudmila Švedienė, sugebanti prieinamai perteikti žinias žmonėms, neturintiems medicininio pasiruošimo. Kursų metu vyksta praktiniai užsiėmimai !

Masažas yra seniai išbandyta priemonė, kuri gerina sveikatą, atstato darbingumą, fizines ir psichines jėgas. Į klasikinį masažą įeina bendras viso kūno ir atskirų kūno dalių – rankų, kojų, galvos, kaklo, nugaros masažas. Kursų klausytojai mokomi ir atpalaiduojančio (relaksacinio) masažo. Pagrindinis dėmesys yra skiriamas praktiniam mokymui masažuoti, tačiau yra pateikiama ir teorinių žinių. Klasikinis masažas plačiai taikomas higienos tikslais, medicinoje, sporte.

Masažo rūšys: bendrasis, dalinis, gydomasis, sportinis, higieninis, kosmetinis

Masažo poveikis žmogaus organizmui: poveikis odai, , nervų sistemai, raumenims, raiščiams, sausgyslėms, įtaka kraujo ir limfos sistemoms, medžiagų apykaitai ir vidaus organams.

Klasikinio masažo būdai, jų klasifikacija: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija. (Kiekvienas šių būdų dar turi pagrindinius ir pagalbinius, nenutrūkstančius ir nutrūkstančius būdus) Masažuojama iš periferijos į centrą, pagal limfos tekėjimo kryptį.

Praktiniai užsiėmimai: atliekant masažo būdus glostymą ir trynimą, maigymą ir vibraciją, atskirų kūno dalių: nugaros, kaklo ir galvos, krūtinės ir nugaros, juosmens ir nugaros, kojų ir pėdų, pilvo ir krūtinės.

Bendrasis masažas. Savimasažas.

Masažas ir fiziniai pratimai: pasyvus – kuriuos daro ne pats pacientas, bet masažuotojas ir aktyvus – pacientas atlieka pratimus pats, be pašalinės pagalbos.

Kursų programą paruošė gydytoja – masažistė – Liudmila Švedienė

Kursai vyksta:

Mokymo centre “Žinių visata,  A. Juozapavičiaus g. 10 A, Vilniuje
Registruokitės į kursus jau dabar paskambinę tel. 8 611 88120 arba
užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!