Klasikinio masažo kursai

Mokymų pradžia:Klasikinio masažo kursai
VAKARINĖ GRUPĖ:
18.00-20.30;   II ir IV
Mokymų pradžia:
Gegužės 14 d.
Mokymų kaina : 300 eur
Tik šiai grupei nuolaida
susimokėjus šiandien kaina – 200 eur 
Kita grupė – liepos mėnesį.
Mokymų kaina  – 300 eur

Klasikinio masažo kursai

Skirta:
pradedantiesiems, įgijusiems medicininį išsilavinimą ir jo neturintiems, norintiems išmokti taisyklingai atlikti masažą, nepadarant žalos žmogui, arba išbandyti save prieš pasirenkant masažuotojo specialybę. Mūsų specialistai suteiks Jums naujausių praktinių ir teorinių žinių.
Klasikinio masažo kursus veda profesionali dėstytoja, masažistė, kuri nuolat tobulinasi, dalyvauja konkursuose ir teisėjauja masažo meistrų čempionatuose.

Masažas yra seniai pripažinta priemonė sveikatos gerinimui ir grožiui puoselėti. Tinkamai atliktas masažas atstato darbingumą, fizines ir emocines jėgas, suteikia malonių pojūčių bei lengvumo jausmą.

Klasikinio masažo kursų metu yra mokomasi klasikinio, atpalaiduojančio (relaksacinio) masažo, kuris yra vienas populiariausių ir labiausiai paplitusių mūsų šalyje. Klasikinis masažas apima bendras viso kūno ir atskirų kūno dalių – rankų, kojų, galvos, kaklo, nugaros sritis. Ši masažo rūšis yra plačiai naudojama medicinoje, sporte bei grožio srityse, siekiant atpalaiduoti įsitempusius raumenis, paskatinti kraujo cirkuliaciją bei suteikti kūnui energijos.

Kursų metu pagrindinis dėmesys yra skiriamas praktiniam masažo mokymuisi, rankų judesių lavininimui bei įgūdžių gerinimui, prieš tai susipažinus su teorine dalimi: kūno anatomija, masažo rūšimis, poveikiu žmogaus organizmui, klasikinio masažo būdais ir klasifikacija.

Masažo rūšys: bendrasis, dalinis, gydomasis, sportinis, higieninis, kosmetinis.

Masažo poveikis žmogaus organizmui: poveikis odai, , nervų sistemai, raumenims, raiščiams, sausgyslėms, įtaka kraujo ir limfos sistemoms, medžiagų apykaitai ir vidaus organams.

Klasikinio masažo būdai, jų klasifikacija: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija. (Kiekvienas šių būdų dar turi pagrindinius ir pagalbinius, nenutrūkstančius ir nutrūkstančius būdus) Masažuojama iš periferijos į centrą, pagal limfos tekėjimo kryptį.

Praktiniai užsiėmimai: atliekant masažo būdus glostymą ir trynimą, maigymą ir vibraciją, atskirų kūno dalių: nugaros, kaklo ir galvos, krūtinės ir nugaros, juosmens ir nugaros, kojų ir pėdų, pilvo ir krūtinės.

Bendrasis masažas. Savimasažas.

Masažas ir fiziniai pratimai: pasyvus – kuriuos daro ne pats pacientas, bet masažuotojas ir aktyvus – pacientas atlieka pratimus pats, be pašalinės pagalbos.

Mokymų rezultatas: Įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir realios patirties: išmoksite pritaikyti rankų judesius bei atlikti klasikinį atpalaiduojantį masažą. Įgausite pradedančiojo masažisto kompetencijas, kurios padės pagrindus tolimesniam profesionalaus masažo mokymuisi.
Baigus mokymus išduodamas kursų baigimo sertifikatas.

Kursai vyksta: Mokymo centre “Žinių visata”,  A. Juozapavičiaus g. 10 A, Vilniuje
Registruokitės į kursus jau dabar paskambinę tel. 8 611 88120 arba užpildykite registracijos formą ir mes su Jumis susisieksime!